7 нових біомів, збільшені світи, перероблена генерація печер – це повноцінна caves and cliffs!

Не так давно mojang повернулася до звичайних гравців minecraft лояльною стороною, вирішивши якісно поліпшити доступний цифровий світ нестандартними способами, відкривши нові поля для експериментів і досліджень. Наприклад, поглибивши його всередину і витягнувши його назовні. Так з’явилося оновлення caves&cliffs .

Оновлення виявилося гігантським. Таким здоровенним, що довелося поділити його на дві частини. Перваявишла ще влітку, додавши кілька істот, оберемок механік і близько сотні нових блоків.

Друга частина додасть генератори, які організують все додане раніше в новий контент: засніжені гори, схили, піки; гаї, луки; і два види печер, одна сира, інша сухіша, але з багатою флорою.

Великі зміни торкнулися світів. Граничні значення тепер розсунуті від -64 до 320 блоків. Якщо зайти в старий світ, гра автоматично додасть нові біоми на порожні місця, так що пересоздавать нічого не доведеться.

Дуже багатий підземний світ: безліч видів печер, приємні знахідки у вигляді багатих жив, реалістична геологія. Але старі печери теж нікуди не поділися, так що іноді гравці зможуть знайти лавові печери. Якщо полізти в гори, то там крім снігу чекають кози і нові тварини, а також небезпечні для погано підготовлених альпіністів локації.