У цій статті я розповім вам про те, як поставити пароль на папку на комп’ютері, використовуючи програму Anvide Seal Folder. Для даної задачі мною вибраний саме цей інструмент не дарма. У програми є безліч переваг. Зазначу такі:

 • Зручний і інтуїтивний інтерфейс російською мовою.
 • Інструмент дуже простий в роботі.
 • Програма не вимагає установки і працює з виконуваного файлу.
 • Не потрібна постійна робота цієї програми у фоновому режимі.
 • Шифрує і дешифрує дуже швидко, миттєво.
 • Дозволяє встановлювати пароль не тільки на теки жорсткого диска, але і знімного носія.
 • Є можливість вибору рівнів захисту.
 • Кілька варіантів дизайну.
 • Це абсолютно безкоштовна програма.


Це теж може бути вам цікаво:

 • Як встановити пароль на файл або папку програмою WinRar
 • Як поставити пароль на жорсткий диск або флешку без додаткових програм
 • Як зламати архів WinRar

Як поставити пароль на папку в комп’ютері

Для початку скачайте програму по посиланню нижче. Установка не потрібно.

Anvide Folder Seal

Операційна система: Windows XP, Vista, 7, 8, 10;

Мова: російська, англійська та інші;

Розробник: Anvide Labs.

Завантажити зараз!169 Завантаження

Перед тим, як поставити пароль на папку в комп’ютер, розпакуйте завантажений архів і запустіть файл ASF.exe. З’явиться віконце, в якому слід вибрати бажану мову. Виберіть мову та натисніть кнопку з галочкою.

Потім з’явиться ліцензійну угоду, де потрібно натиснути на кнопку «Accept».

Після цього перед вами відкриється інтерфейс програми.


Anvide Seal Folder працює таким чином. Ви додаєте в програму папки і встановлюєте на них пароль. Папки стають невидимими на комп’ютері, і побачити їх можна тільки через інтерфейс Anvide Seal Folder. Тільки в цій програмі можна знову зробити її видимою, ввівши придуманий пароль. Все просто! До речі, на відкриття самої програми теж можна поставити пароль, але про це нижче.

Перед тим, як поставити пароль на папку в комп’ютері, додайте цю папку в Anvide Seal Folder. Для цього натисніть на кнопку з піктограмою плюса, або просто перетягніть папку мишкою на програму.

Шифруемая папка відразу ж з’явиться в списку. Виберіть папку у списку, натисніть кнопку з закритим замком, щоб встановити пароль.

З’явиться вікно, де потрібно ввести пароль та повторити його в іншому полі. Натисніть на кнопку зі знаком оклику, щоб створити підказку до паролем. Коли все буде готово, натисніть на кнопку «Закрити доступ».

Після цього ви відразу ж побачите, що папки на комп’ютері немає.

Щоб знову отримати доступ до папки, на яку був встановлений пароль, потрібно відкрити програму Anvide Seal Folder, виділити потрібну папку і натиснути на іконку з відкритим замком.

З’явиться вікно, в якому слід ввести пароль і натиснути на кнопку «Відкрити доступ».

Папку відразу знову з’явиться і стане видимою в тому місці, де вона була раніше. Після того, як ви виконаєте з файлами всі необхідні операції, не забудьте знову поставити пароль на папку, натиснувши на кнопку із закритим замком.


Перед тим, як поставити пароль на папку в комп’ютері, пам’ятайте, що якщо ви будете перевстановлювати Windows, то спочатку потрібно відкрити доступ до всіх зашифрованих папках, потім провести встановлення нової системи, і після цього папки можна знову зашифрувати. В іншому випадку ви ризикуєте своїми файлами.

Як я і обіцяв вище, на запуск самої програми Anvide Seal Folder теж можна встановити пароль. Для цього натисніть на кнопку, яку я показав на скріншоті нижче.

У вікні введіть пароль і натисніть кнопку «Ок».

Тепер кожен раз при запуску програма буде запитувати пароль, що поліпшить захист приховуваних папок.

Перед тим як поставити пароль на папку в комп’ютері буде непогано познайомитися і з налаштуваннями програми Anvide Seal Folder, до яких можна отримати доступ, натиснувши на кнопку з піктограмою гайкового ключа.

Налаштування поділяються на чотири вкладки:

Рівень захисту. Клікайте на хрестики, щоб включити галочки тих чи інших рівнів захисту. Включення кожного рівня захисту робить шифрування папки надійніше, але замеляет процес.

Основні налаштування. Тут безліч корисних опцій, все російською, тому легко самі розберетеся.

Зовнішній вигляд. Налаштування дизайну програми.

Мову. Мовні настройки.

І на цьому все. Тепер ви знаєте, як поставити пароль на папку в комп’ютері і що зробити це дуже легко. Наостанок скажу про те, що гарненько запам’ятовуйте всі свої паролі, так як функції відновлення пароля в програмі немає.