У середньовіччі вважалося негідно вести бій на відстані, стріляти з луків за спинами піхоти, закованої в залізні лати кінноти. Проте, такий вид боротьби виявився настільки убивчим, що незабаром війна повсюдно перейшла з ближнього бою в дальній, ніхто більше не ризикував підійти впритул до суперника, зійтися з ним у смертельному двобої на мечах на залитому кров’ю поле брані.

Солдати перестали соромитися вбивати з відстані, не вбачаючи в тому нічого поганого вони озброїлися спершу примітивними пороховими рушницями, скорострільність такого знаряддя і його точність, звичайно, залишала бажати кращого, але це було тільки початком вогнепальної ери. Потім з’явилися скорострільні гвинтівки, можуть випускати в хвилину більше ніж одну кулю, а потім і кулемети, які сіють смерть зі швидкістю від 600 пострілів в хвилину. Але снайпери були завжди, завжди один метал камінь точніше іншого, і Робін Гуд вмів пустити стрілу так, що вона різала стрілу попередню, угодившую прямо в «яблучко». Головне в цій справі — точність, визначальним фактором тут є окомір, і якщо у вас око-алмаз, напевно ви зможете вражати цілі з величезної відстані, що легко перевірити в одній з ігор цієї чудової категорії.

Основна мета цих ігор для андроїд — провести гравця на віртуальний полігон, де він зможе продемонструвати швидкість реакції і точність, уміння концентруватися у важких умовах. Наприклад, як ви зможете впоратися з відображенням інопланетної атаки, коли навколо рвуться плазмові снаряди, а над головою то і справа свистять лазерні постріли?

Скільки космічних загарбників вдасться збити — залежить наскільки холоднокровним ви вмієте бути. Раніше, на ігрових приставках до ігор у снайпера додавалися спеціальні світлові пістолети, з таким обладнанням грати набагато зручніше, ніж мишею, але слід враховувати те, що сучасні флеш-ігри розроблені особливо під комп’ютери оснащені дод. органами управління начебто світлових пістолетів, тому завжди буде достатньо однієї лише миші.

Щоб цілитися краще снайпер повинен оцінити своє робоче місце: мишка повинна знаходитися на належному килимку, матер’яному або пластиковому, при цьому курсор не повинен бігати сам по собі, якщо це відбувається, перевірте чистоту килимка, на ньому не повинно бути ніякого сміття. Розташуйте руку в зручне положення, знайдіть опору для лікті і кисті.

Після таких приготувань можете приступати до відстрілу монстрів, стрільби по мішенях, полюванні на качок. Як правило, в снайперських іграх для андроїд таких так ця, в кінці рівня гравцеві нараховуються очки, які складаються в рейтинг, так ти зможеш дізнатися наскільки ефективними були твої дії, який відсоток влучень, скільки всього зроблено пострілів. І не забувай перезаряджатися!