Якщо ви хочете дізнатися внутрішні параметри комп’ютера, то вам потрібно завантажити програму CPU Z російською мовою, яка представить повну картинку про залозі. Це маленька програма показує практично всі параметри про процесор, материнської плати, оперативної пам’яті, відео карті, а також реалізує багато інші корисні функції.

Якщо ви є фахівцем сервісного центру і хочете використовувати у своїй роботі сучасний софт для автоматизації, то вам буде цікавий сайт workpan.com і програма, яку можна завантажити тут.Це вам теж може бути цікаво:

 • Як дізнатися назву материнської плати
 • Як дізнатися індекс продуктивності Windows 7

Можливості CPU Z

 • Цілковиті дані про комплектуючих ПК.
 • Характеристики процесора, материнської плати, оперативної пам’яті і відео карти.
 • Створення звіту у форматах txt і html.
 • Валідація – робить звіт про залозі і в зашифрованому вигляді передає його на сайт виробника для порівняння та перевірки.
 • Визначає велика кількість видів обладнання.
 • Є версія програми для Android.

Завантажити програму CPU Z російською мовою

Отже, отримати цю програму можна за посиланнями нижче. В архіві є версії для 32-х і 64-х розрядних систем. Все переведено на російську мову. Установка звичайна.

CPU Z

 • Операційна система: Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10;
 • Мова: російська;
 • Розробник: CPUID

Завантажити зараз!1197 Завантаження

Робота з програмою

Розгляну докладніше всі функції цієї програми. Коли ви її встановіть і запустіть, ви побачите невелике вікно з такими вкладками:

ЦП. Виводить дані про процесорі комп’ютера: модель, частота, корпусировка (вид сокета), множник, кеш та інше.

Кеш. Тут відображаються дані про рівні кеша: перший рівень, перший рівень для інструкції, другий і третій рівні.

Плата. Характеристики материнської плати: виробник, модель, дані про мікросхемах, а також назва, версія і дата BIOS.

Пам’ять. Тут відображається тип, об’єм, частота та інші важливі характеристики оперативної пам’яті.

SPD. Назва вкладки розшифровується, як serial presence detect — послідовне визначення наявності. Відображає дані про SPD мікросхемі кожної планки ОЗУ.

Графіка. Якщо ви вирішили завантажити програму CPU Z російською для того, щоб підібрати гру до свого комп’ютера, то ця вкладка допоможе разработаться з відеокартою і отримати про неї необхідні дані.

Тест. Дозволяє проводити тест і стрес-тест процесора. Стрес-тест ви робите на свій страх і ризик, при цьому ЦП буде завантажений завданнями на максимум. А також є можливість порівняти роботу поточного ЦП з якимось іншим, більш крутим.

Про програмі. У цій вкладці інформація про програму, а також тут кнопка «Перевірка» дозволяє запустити валідацію, і є кнопки для побудови звіту у потрібних форматах. Крім того, тут можна отримати версію для Android.

Завдяки тому, що є можливість завантажити програму CPU Z російською, великих труднощів при використанні та аналізі заліза виникнути не повинно. Більшість речей відразу стають зрозумілими.