Студія worldwalker games підтвердила,що процедурно генерована рольова гра wildermyth прибуде на nintendo switch, проте на портування знадобиться близько року. Раніше в червні грала на pc в steam.

Wildermyth — це процедурно генерується тактична рольова гра.як і в кращих настільних рольових іграх, wildermyth дає вам правовибору і відповідає на кожне ваше рішення наслідками, коториепродвигают ваших персонажів за сюжетом.

Очоліть загін героїв, перетворивши їх з наполегливих фермерів в легендарних бійців. Боріться з несподіваними загрозами і монстрами на інтерактивних полях битв. Розкройтетайни постійно оновлюється фентезійного світу, що поєднує в собі справжні істини і жертви з гумором і особистим оповіданням.

Куди вас заведе ваша історія? прийдіть на допомогу героям і дізнайтеся!

  • wildermyth нагадує настільні рольові ігри, де герої народжуються в унікальних умовах кожної партії. Оністареют, трансформуються, закохуються, не погоджуються і приносятмучітельние жертви.
  • кожен герой привносить свою органічну історію ілічность, але саме ваш вибір і бойові навички визначають іхпуть.
  • всі герої коли-небудь помруть… Але ви можете зберегти своїх улюбленців. Уявіть їх знову в наступній пригоді, і напротязі багатьох сесій ви сформуєте власний легендарнийпантеон.