Огляд букмекерської контори william-hill

11-9-2021

William hill-букмекерська контора, яка входить до числа найвпливовіших компаній з прийому спортивних парі. Компанія заснована у великобританії в 1934 році і протягом століття приймає ставки в європі та снд. William hill продовжує відвойовувати російський ринок, не звертаючи уваги на заборони з боку законодавства. Більшість британських бк відмовилися приймати ставки від гравців з росії, що позбавило букмекера від зайвої конкуренції і дозволило стати єдиною зарубіжною конторою з лояльним ставленням до російських шанувальників спортивних ставок. Хочемо порекомендувати почитати про обзор букмекерской конторы William-Hill , тут найкращі шанси на перемогу.

Засновник компанії, як неважко здогадатися, вільям хілл. Власнику бізнесу важко далося управління букмекерською конторою через численні заборони британської влади в тридцятих і сорокових роках, тому незабаром втратив компанію, але справа його живе. До кінця 50-х років бк william hill стала популярною і у великобританії, і в материковій європі.

З появою інтерактивного беттінга популярність компанії тільки посилилася. Бк стала захоплювати нові ринки, підкорюючи європу і азіатську аудиторію. У росії букмекер був затребуваний до моменту заборони офшорних і зарубіжних букмекерів.

У той час як більшість британських бк запускали акції і робили бонусні пропозиції тільки для гравців з великобританії, компанія william hill запустила бонуси спеціально для бетторів з снд.

Букмекер демонструє лояльність до гравців з росії, тому ввів додаткові сервіси:

Бк вдавалося залучати численну аудиторію з росії, але як тільки з’явилися проблеми з доступом до сайту, кількість шанувальників сервісу william hill знизилася.

Букмекер william hill не використовує дзеркала, так як це суперечило внутрішнім правилам компанії.

Букмекерська контора william hill приваблює користувачів надійністю. По відношенню до компанії не виникало претензій, пов’язаних з виплатами виграшів. Букмекер вважав за краще платити вчасно і в повному обсязі, зберігаючи репутацію незаплямованою. Ситуація різко змінилася в 2010 році.

Цікавий факт! з 2010 року на адресу букмекерської контори william hill надійшло 200 тисяч скарг до комісії з азартних ігор, де клієнти букмекера звинувачували компанію в навмисному блокуванні рахунків.

До кінця 2010 року бк раптово запустила програму додаткової перевірки користувачів, посилаючись на питання безпеки. Коли беттори оформляли заявку на виведення коштів, букмекер запитував у них додаткову верифікацію, яка мала на увазі такі етапи:

Навіть ті користувачі, які виконали вимоги, часто отримували відмову, мотивовану, як “неможливість ідентифікувати клієнта”.

При блокуванні аккаунта протягом 13 місяців, кошти з рахунку переводилися на користь букмекерської контори, згідно з діючими правилами компанії.

Це підтверджують і численні відгуки гравців з росії, які колись віддали перевагу букмекеру. Також на адресу william hill часто надходять скарги щодо неправильно розрахованих купонів. Правда, такі проблеми вирішуються за зверненням до служби технічної підтримки.

У правилах букмекерської контори william hill є список джерел, за якими відбувається розрахунок купонів. І якщо співробітники бк допустили помилку, гравці можуть оскаржити купон навіть через live-чат.

Оформлення офіційного сайту-слабке місце william hill на тлі легальних в росії букмекерів. Ресурс виглядає старомодно, без звичних яскравих рекламних блоків, але містить необхідні для гри функції з інтуїтивно зрозумілою навігацією. Крім букмекерських послуг, користувачі знайдуть на сайті розділи з азартними іграми, ставками на іподром і собачі забіги, а також загальні інформаційні вкладки з описом бонусів і мобільного софта.

Букмекер пропонує користувачам найширшу ігрову лінію, яка включає 45 спортивних дисциплін. Більшість подій глибоко розписані: на популярні футбольні матчі контора надає до 200 маркетів. Мінімальна кількість ринків у розпису-42, але такий розпис характерний тільки для непопулярних протистояннях у маловідомих видах спорту. Бк william hill мало не єдина, у яких лайв лінія представлена яскравіше, ніж асортимент подій в прематчі.

Компанія не розглядає всерйоз баскетбол, волейбол і настільний теніс, але надає найширшу футбольну лінію і асортимент подій зі світу гонок, скачок, гольфу і собачих забігів. Кіберспортивна лінія представлена також слабо.

Букмекер спокійно конкурує з популярними зарубіжними бк, поступаючись тільки paddy power і betfair у вигідності коефіцієнтів. Середній показник маржі-5%, іноді показник підвищується до 10%. Величина маржі обумовлена тільки популярністю події і сумарним банком, який гравці внесли на подію. У лайві котирування трохи знижуються.

Кожній групі бетторов букмекер пропонує відрізняються бонуси. Так, користувачі з країн снд отримують вітальний бонус у вигляді кешаута до 50$. Гравці реєструються і ставлять від одного долара на подію з коефіцієнтом 2 або вище. Після цього 50% від розміру ставки зарахується фрібетом, але не більше 10$. Решта 40$ можна отримати, зробивши ще чотири ставки такого ж розміру. Результат ставок в цьому сенсі нічого не означає, фрібет зарахується після четвертої кваліфікаційної ставки.

Щоб скористатися бонусом, потрібно реєструватися тільки на російськомовному сайті і вказати промокод «rus50».

Лояльність букмекера до російськомовної аудиторії виражається і в проведенні платежів через російські платіжні сервіси. Поповнити ігровий баланс і вивести кошти з рахунку можна наступними способами:

Депозити зараховуються миттєво, а виплати доводиться чекати до п’яти робочих днів. Комісію за проведення фінансових операцій букмекер не стягує. Іноді комісію стягує платіжна система.

При спробі вивести кошти з рахунку, адміністрація william hill може запросити ідентифікацію, навіть в тому випадку, якщо користувач вже проходив процедуру підтвердження особи.