Рідко який виробник android-смартфонів може запропонувати довгий термін програмної підтримки, особливо це стосується китайських брендів. Але компанія xiaomi вирішила виділитися на тлі конкурентів і наслідувати приклад samsung, збільшивши термін випуску оновлень пз.

Більшість виробників смартфонів зазвичай пропонують своїм клієнтам два роки регулярних оновлень операційної системи і три роки оновлень безпеки. Зараз до їх числа належить і компанія xiaomi, але вона вже пообіцяла, що її майбутні мобільні пристрої зможуть розраховувати на отримання регулярних оновлень ос протягом трьох років з моменту випуску. Про плани компанії розповів глава продуктового напрямку xiaomi альберт шан (albert shan). Першими смартфонами бренду зі збільшеним терміном програмної підтримки, стануть xiaomi 11t і 11t pro, запуск яких очікується у вересні.

«xiaomi продовжує продовжувати життєвий цикл своїх смартфонів, забезпечуючи їм три покоління оновлень android. Таким чином, користувачі можуть використовувати свої мобільні пристрої протягом більш тривалого періоду, отримуючи доступ до новітніх функцій. Крім того, ми також будемо надавати оновлення безпеки для безпечної роботи пристроїв протягом ще більш тривалого періоду часу», — заявив топ-менеджер xiaomi.

Також в xiaomi підтвердили, що зараз компанія вивчає можливість збільшення терміну програмної підтримки для більшої кількості мобільних пристроїв бренду.

Потрібно нагадати, що з недавніх пір на три великих оновлення android і чотири роки регулярних оновлень безпеки можуть розраховувати власники смартфонів samsung. Це стосується всіх моделей, випущених після 2019 року.