Очікується, що скоро почнеться початок виробництва третьої і заключної частини фільму « вартові галактики » під керівництвом джеймса ганна. І хоча нам як і раніше мало про неї відомо, ми неодноразово отримували натяки на те, що це фінал для нинішньої версії команди.

Особливо масла у вогонь в цьому відношенні підливав виконавець ролі дракса в mcu, дейв батіста. Мало того, що він неодноразово заявляв, що фільм з великою часткою ймовірності стане для нього останньою подорожжю у франшизі, навіть логотип стрічки натякає, що дракса чекає трагічний кінець.

І тепер, під час прес-туру « дюни », в якій батіста також знявся, актор трохи розповів про підготовку до повернення в кіновсесвіт marvel. Очікувано, він не розкрив деталі сюжету фільму, але зазначає, що підводити підсумки вельми непросто.

Це наш третій фільм, і скоро ми приступимо до зйомок. Це була пекельна пригода, так що я з нетерпінням чекаю початку виробництва. Акторський склад і, звичайно ж, режисер джеймс ганн стали для мене майже сім’єю. Це свого роду початок мого шляху. Коло замкнулося, і я з нетерпінням чекаю його завершення. І це досить гірка радість. Я маю на увазі, що я є частиною вартових галактики з 2013 року, і коли третій фільм вийде в 2023 році, це буде подорож довжиною в 10 років.

Здається,що в інтерв’ю можна вловити черговий натяк на те, що ” вартові галактики. Частина 3 ” стане останнім фільмом, в якому батіста зіграє дракса. Більш того, раніше навіть сам ганн тизерив, що фільм не обійдеться без великої смерті, і більшість фанатів вважає, що вона наздожене саме цього персонажа.