Раніше ми написали про такі ігри з devgamm moscow 2021, як welcome to goodland, one day more і will&reason. Тепер настав час поговорити ще про один примітному проекті — гоночному екшені turbo sloths. Розробкою гри займаються всього 6 осіб, а сама вона являє собою щось на зразок mario kart в світі «божевільного макса».

Turbo sloths-гоночна гра студії rainstyle games. У цьому проекті ви берете участь в змаганнях на важких катках з реактивними турбінами. Дія гри розгортається на планеті турія, де розумним виглядом є не люди, а лінивці.

За сюжетом на турії добувають “саме реактивну речовину у всесвіті”, що дозволило расі винахідливих лінивців колонізувати найближчі системи. На жаль, вироблення турания перетворили планету в напівпустелю. Суспільство розділилося на багату еліту і бідне населення. Розваг теж не те щоб було багато — гонки на озброєних машинах стали найпопулярнішим з них.

У turbo sloths знайшлося місце не тільки загальної передісторії, а й сюжетної кампанії. Починається вона з виявлення розбитого остова машини і бажання перемогти на престижному чемпіонаті — лізі пусток. Як розповіла команда rainstyle games, на проходження сюжетної кампанії піде близько 8 годин.

Крім сюжетного, в turbo sloths буде також режим швидкої гонки і можливість гри удвох за одним екраном. А самі заїзди поділяються на кілька видів: спринт, кола, гонки на вибування і драг з реактивними бустерами. Гра дасть можливість тюнінгувати машину, в тому числі модернізувати і вигравати деталі, встановлювати ракети, міни і додаткову зброю. Озброєння потрібно застосовувати проти суперників, але також на трасах будуть і інші перешкоди: бочки з пальним, вибухонебезпечні роботи, ракетні установки і пастки.

Примітно, що rainstyle games також реалізувала на трасах зміну погоди і часу доби.

Turbo sloths вийде на пк 12 листопада 2021 року. Реліз також планується на xbox one, xbox series x / s, playstation 4 і playstation 5. А ось вихід на nintendo switch залежить від того, наскільки консоль зможе впоратися з настільки динамічною і графічно сучасною грою. В даний час, як розповіла rainstyle games, проект вже знаходиться на фінальній стадії — залишилося доопрацювати основні механіки після тестування і сюжетну лінію. Ви можете додати гру в список бажаного в steam.