net blocker premium – необхідний додаток, який може блокувати будь-яким встановленим вами програмам і іграм, доступ до інтернет. Як ми знаємо, багато програм за замовчуванням мають доступ до мережі, комусь він потрібен для показу реклами, а деяким для відстеження і навіть крадіжки ваших особистих даних. Так от ні блокер підвищить вашу конфіденційність, зменшить витрачений трафік і заощадить заряд батареї.

Для роботи утиліті не потрібні права суперкористувача root, а технологія блокування відбувається завдяки системі vpn. Після того як ви встановили і запустили прогу, перед вами з’явитися список з усіх встановлених додатків. Навпроти кожного, праворуч, можна побачити два значка: wi-fi і мобільний інтернет. Можете заборонити доступ окремо для кожного типу з’єднання або все відразу, активувавши потрібне і натиснувши кнопочку внизу on-off.

Щоб знизити витрату акумулятора є опція дозволяє відключати можливості vpn, коли пристрій переходить в сплячий режим. Інтерфейс максимально зручний без зайвих, непотрібних елементів, правда він англійською мовою, але розібратися не складе труднощів, все інтуїтивно зрозуміло.