Після підключення можна використовувати безпечний месенджер і спілкуватися в інтернеті анонімно.

Наступний крок, який можна зробити до анонімності в інтернеті – це придбання власного проксі-сервера. На http://www.proxyprivat.com можна придбати будь-яку кількість IP-адрес в різних країнах світу.

Розвиток будь-якого мережевого веб-проекту відбувається за певним шаблоном, який, як правило, передбачає проходження наступних етапів:

  • на початковому етапі створення веб-сайту його розміщують на віртуальному хостингу, за рахунок чого можливо суттєво економити кошти на те, щоб організувати його роботу. Особливо важливим моментом тут є необхідність в рамках віртуального хостингу ділити місце з розгорнутими по сусідству веб-сайтами;
  • на наступному етапі, коли веб-ресурс набирає високий показник відвідуваності і переходить в розряд ВІП-хостингу, або такої категорії, як виділений сервер, користувач отримує необмежену кількість дискового простору та інші привілеї, покликані оптимізувати роботу великого веб-ресурсу. Одним з переваг такого рішення можна вважати його меншу вартість у порівнянні зі звичайним shared-варіантом;
  • нарешті, клієнт здійснює перехід на використання виділених серверних машин фізичного типу.

Переважна більшість нинішніх користувачів, що зазнають перші етапи становлення свого підприємства і створюють веб-сайт для просування своєї діяльності або продукції, стикаються з подібними питаннями і етапами. Деякі з таких аспектів ми розглянемо в рамках даного матеріалу.

Після установки сайту, вам слід здійснити перевірку навантаження на сервер. Це дозволить заздалегідь зрозуміти, чи потребує сервер поліпшення.

Виділений сервер – де краще розміщувати?

Основною умовою, яка безпосередньо впливає на місце розміщення даних сайту, можна вважати визначення цільової аудиторії, яка буде залучатися до конкретного веб-проекту.

Приміром, якщо ресурс конкретної компанії орієнтований на власний контингент російськомовного сегменту інтернету, то краще вибирати для розміщення виділений сервер, який належить вітчизняним дата-центрам. Також підійдуть варіанти розміщення у прилеглих країнах, переважно на території країн колишнього СНД.

Досить часто зустрічаються англомовні проекти та інших мовах, які компанії розміщують в рамках російських серверів. Однак якщо ваш веб-ресурс орієнтований виключно на іноземних громадян, вам необхідно подбати про те, щоб виділений сервер був розміщений дата-центрі, який розташований на території країн Європи або в США.

Більшість досвідчених у цих питаннях користувачів як мінімум чуло про досить популярної мережі серверів міжнародного значення, як Lease-Web. Дана компанія пропонує в оренду виділений сервер користувачам по всьому світу, зокрема, що проживають на території країн Європи.

Багато реселери (тобто посередники між провайдером та клієнтом), надають послуги даної мережі для вітчизняних користувачів.

По суті, фактор віддаленості самого серверного центру від дислокації основного контингенту, у багатьох випадках є визначальним. Найчастіше цим чинником визначається те, з якою швидкістю будуть завантажуватися сторінки сайту в браузері відвідувачів з конкретного регіону. Незручності, пов’язані з тривалим очікуванням завантаженої сторінки часто змушують користувачів залишати веб-сайті, так і не дочекавшись її завантаження.

Відмінності між безпосередній орендою у провайдера і реселлера

Багато досвідчені користувачі сучасного інтернет-простору вважають, що орендовані безпосередньо фізичні сервери – це найбільш перевірене і надійне рішення. Проте отримувати трафік через посередників – також не найгірший варіант. Такі посередники отримують послуги серверів у постачальника зі знижками, а тому здатні пропонувати оренду виділених серверів на досить вигідних у фінансовому плані умовах.

Детальніше: http://www.depohost.ru/dedicated_server/