Бренд mibro компанії zhensi technology, що спеціалізується на виробництві смарт-годин, анонсував спецпропозицію на честь старту глобальних продажів нової моделі mibro lite smartwatch.

У період з 27 по 30 вересня смарт-годинник mibro lite smartwatch будуть доступні на торговому майданчику aliexpress зі значною знижкою. Перші 500 покупців зможуть придбати новинку за ціною $43,99, сплативши замовлення, отримавши додаткову знижку в $2 і пред’явивши купон на $5. Для порівняння, звичайна роздрібна ціна mibro lite smartwatch починається з $ 99,98.

Крім того, покупець, який оплатив найбільше замовлення, отримає в подарунок смартфон realme 7i. Покупцеві смарт-годин, перерахував другу за величиною суму, подарують бездротові навушники tws xiaomi haylou t16. Оформив і оплатив замовлення на mibro lite smartwatch на третю за величиною суму, бренд приготував подарунок у вигляді bluetooth-колонки jbl go 3.

Mibro lite smartwatch позиціонуються як найдоступніші за ціною смарт-годинник з amoled-дисплеєм. Діагональ кольорового дисплея з захисним 2.5d-склом дорівнює 1,3 дюйма, роздільна здатність — 360 x 360 точок. Користувач зможе вибрати дизайн циферблата на свій смак. Смарт-годинник відрізняється тонким корпусом товщиною всього 9,8 мм, вага пристрою становить 48 г.

За допомогою mibro lite smartwatch можна здійснювати цілодобовий моніторинг сім днів на тиждень. Смарт-годинник дозволить контролювати частоту серцевих скорочень, сигналізуючи про збої в ритмі, а також відстежувати якість сну, стежити за рівнем стресом протягом усього дня і визначати рівень насичення крові киснем (spo 2).

Смарт-годинник підтримує автономну роботу без підзарядки протягом до 10 днів, в режимі очікування — до 30 днів. При активному використання пристрою протягом усього дня його підзарядка буде потрібно через 8 днів.

Для любителів фізичної активності в mibro lite smartwatch є підтримка 15 спортивних режимів, включаючи біг, ходьбу, велотренажер, йогу, баскетбол, футбол, теніс, бадмінтон, еліптичний тренажер, силові вправи, біг і бігову доріжку. Завдяки захищеності від пилу і вологи згідно стандарту ip68, смарт-годинник можна брати з собою на тренування на відкритому повітрі в будь-яку погоду.

За допомогою смарт-годин можна управляти відтворенням музичних треків, отримувати повідомлення про повідомлення і вхідні дзвінки. Для управління функціями mibro lite smartwatch використовується додаток mibro fit з підтримкою більше 20 мов, включаючи російську.