Сцена після титрів » веноме 2″ закладає основу для ще одного довгоочікуваного зіткнення. І воно може бути набагато видовищніше, ніж битва з карнажем.

увага! далі йдуть спойлери! фінал картини тизерит кросовер з кінематографічної всесвіту marvel, в якому існує не тільки месники, але і пітер паркер у виконанні тома холланда.

Після того, як едді брок (том харді) і веном знову об’єдналися, щоб битися з серійним вбивцею клетуслм кессіді (вуді харрельсон) і карнажем, смертоносний захисник відправляються на безлюдний острів. Спостерігаючи теленовелу в ліжку, веном розкриває секрет:»у всіх нас є минуле, едді”.

У цей момент раптово все змінюється, а дует надає в іншій квартирі. На телевізорі замість серіалу включається репортаж з останніми новинами від експерта thedailybugle.net джона джона джеймсона (дж. К. Сіммонс).

По телебаченню демонструється старшокласник пітер паркер-це та сама сцена, якою закінчується «людина-павук: далеко від дому» від sony pictures і marvel studios.

Веном наздоганяє облизує телевізор, на якому показують паркера, а це означає, що вони вже знайомі. Людина-павук викрито, його особистість розкрита світу у зв’язку з передбачуваним вбивством містеріо (джейк джилленхол).

Глядачам залишається задатися питанням, як едді і веном телепортуються в mcu. Жовте світіння нагадує магію доктора стренджа (бенедикт камбербетч), маючи на увазі, що причиною переміщення є заклинання під час «людини-павука: немає шляху додому» . Події ж сцени після титрів відбуваються одночасно з розкриттям особистості пітера, тобто під час «далеко від дому» .

Також є ймовірність, що в історії задіяний кнулл, творець і бог симбіотів, який керує симбіотичним колективним розумом, відомим як «вулик». У коміксах однією з багатьох здібностей кналла є маніпуляція часом, що дає йому можливість взаємодіяти з мультивселенной.

Режисер «венома 2» енді серкіс натякнув на кросовер між двома всесвітами, коли сказав, що світи венома і людини-павука зіткнуться «найближчим часом». Раніше в цьому році президент sony pictures санфорд паніч сказав «що» насправді є план ” щодо поєднання всесвіту людини-павука від sony і кінематографічної всесвіту marvel.