Практично вся техніка, яка вже побувала в чиємусь користуванні, може бути задіяна повторно. Несправна, розбирається на запчастини або підлягає заміні зламаних компонентів, щоб знову заробити, а справна може знову запускати в оборот. Попит на б/в техніку значно зріс в контексті вітчизняного ринку. Це пов’язано з особливостями економічної ситуації, в силу яких придбання вживаної техніки різко актуалізувалася через її скромної ціни.

Економічна доцільність

Для адекватного розподілу коштів куди логічніше буде придбати сервер з високими показниками продуктивності, але вже був у використанні, ніж новий, але з більш скромними характеристиками. Обидва продукти мають однакову вартість, але різнять їх технічні дані і статус «нового-старого». Нерідкі випадки, коли ціна між однаковими серверами має величезну різницю тільки з-за того, що якийсь з них вже кимось використовувався.

Причини зниження цін

Але ціна на старі сервери падає не тільки по факту їхнього користування. Природно, що як тільки техніка отримує позначку «колишня у вживанні», її початкову вартість можна розділити на два. Але ціна падає ще більше, як тільки у фірми-виробника випускається нова лінійка. Сервер бо з-за цього дешевшає ще сильніше, що не може не радувати потенційних покупців. Закінчення строку дії гарантії від виробника ділить на два отриманий результат і в результаті ми отримуємо неймовірно привабливу ціну.

Як купити техніку Б/У і не прогадати?

Щоб не помилитися з покупкою б/у техніки, приватні особи і компанії звертаються до перевірених постачальників і скупникам старої продукції. Це дає певні гарантії, де останні працюють на свою репутацію, а клієнти набувають завідомо справний і працюючий апарат. Ті постачальники б/у апаратів, які дійсно працюють на совість і на результат, бажаючи залучити якомога більше клієнтів, не зацікавлені у продажу несправних пристроїв.

Всі сервери в цьому випадку при надходженні до скупників повинні проходити скрупульозну перевірку, де їм замінюють зношені запчастини, змінюють прошивку, здійснюють чистку. Робота апарату тестується, і вже за підсумком проведених заходів постачальник призначає підсумкову вартість. Найголовніше для покупця, особливо в перспективі тривалого співробітництва, налагодити контакт з добросовісної і зарекомендувала себе компанією з продажу б/у серверів.