Сучасна людина в повсякденному житті використовує два головних пристрої – комп’ютер і смартфон (або планшет). Вони йому необхідні для роботи, спілкування, розваг та інших важливих завдань. Уявити життя без цих пристроїв сьогодні вже не вийде.

Найчастіше для комп’ютера використовується операційна система Windows, а для мобільного пристрою Android. Софт для Віндовс різноманітний і сьогодні для будь-якої задачі можна підібрати відповідну програму. А також можна легко знайти безкоштовні додатки для Android, які підтримуються розробниками та способи нагоді для будь-яких цілей.

У цій статті ви дізнаєтеся про програми для Windows і Android.

Софт для Windows

На сьогодні Windows – це глобальна операційна система, більшість настільних комп’ютерів, ноутбуків і навіть деякі мобільні пристрої працюють під Windows. Таку популярність ця система набула в основному за рахунок того, що розробники забезпечили велику програмну базу – кожен користувач можна підібрати якісний софт для будь-якої поставленої задачі, абсолютно будь-який.

Програми розробляються як фахівцями Microsoft, які створили Windows, так і іншими організаціями. Крім того, над створенням різного роду софта працюють і прості програмісти, які створюють аматорські розробки. Багато їх таких продуктів теж мають цінність на практиці.

Для будь-якої мети можна знайти як платний, так і безкоштовний варіант. Більшість завдань можна вирішити безкоштовним софтом. Але якщо буде потрібно досягти якихось особливих цілей, отримати підтримку по софту, то можна придбати який-небудь платний програмний продукт.

Софт для Android

Кожен день кількість користувачів Android стає більше. Незважаючи на те, що ця операційна система молодше, ніж Windows, вона вже встигла завоювати світ і успішно конкурує з iOs, іншої мобільної системою.

У кожному пристрої на Android є додаток Google Market, в якому можна знайти програму на будь-який смак і для будь-якої задачі. Софт розділений на категорії. Для кожної програми є відгуки користувачів і їх оцінка, а також публікуються скріншоти і докладний опис. Таким чином, підібрати для себе потрібний варіант буде легко. І, спираючись на відгуки можна знайти найкращий софт для свого пристрою.

Для Android також є велика кількість безкоштовних додатків. Вони розробляються як знаменитими компанія, так і програмістами-початківцями. Весь софт підтримується і оновлюється.