Xbox game pass залучив менше нових передплатників за минулий фінансовий рік, ніж планувала microsoft .

Згідно з документом, поданим платформодержателем в комісію з цінних паперів і бірж сша, кількість нових користувачів game pass збільшилася на 37,48% за фіскальний рік, що завершився в компанії 30 червня, проте microsoft очікувала отримати 47,79%.

За позаминулий річний звіт зростання передплатників склало 85,75%, що перевищило початковий прогноз компанії, що розраховувала побачити цифру в 71%.

На думку аналітиків, уповільнення зростання користувальницької бази xbox game pass пов’язане з відсутністю по-справжньому великих релізів в підписці за останній рік. Очікується, що сервіс знову почне набирати обертів з майбутніми випусками forza horizon 5 і halo: infinite .

Xbox game pass був запущений в червні 2017 року і зайняв центральне місце в ігровому бізнесі microsoft. Згідно з останніми публічно оголошеними даними, станом на січень 2021 року сервіс залучив понад 18 мільйонів передплатників. У липні генеральний директор сатья наделла заявив про” швидке зростання ” xbox games pass. Згідно з підрахунками компанії, передплатники сервісу грають приблизно на 40% довше і витрачають на 50% більше грошей, ніж ті, хто не підписаний на game pass.