Керівник xbox game studios метт буті (matt booty) в інтерв’ю kinda funny games сказав про те, що microsoft хоче стати краще і робити ігри-блокбастери, якими славиться її головний конкурент — playstation. Однак він визнає, що підхід до проектів у компаній абсолютно різний.

Джерело: klobrille

Xbox game studios, за словами буті, сконцентрована на створенні різноманітного набору ігор. Він відзначив сервіс xbox game pass і те, що в ньому є місце для всіх видів проектів, від популярного науково-фантастичного шутера halo до невеликих ігор, таких як симулятор виживання grounded.

Буті також визнав необхідність xbox надавати високоякісні та високобюджетні ігри, які стали синонімом sony interactive entertainment. На питання, чи хоче він, щоб у microsoft була в бібліотеці “одна з таких ігор”, глава xbox game studios розсипався в компліментах playstation.

«знімаю капелюх перед sony і її студійною системою і керівництвом, які у них є. Це фантастика, – сказав буті. – ви не можете сперечатися з якістю, майстерністю та іграми, які вона випустила, над якими вона працює зараз, і тими, що [тільки представили]. Так що залишається просто зняти перед нею капелюх”.

Закінчив цю тему метт буті словами про те, що xbox ще зростає, як і ігрова індустрія: .