Вінат удомсін з дубліна, штат джорджія, отримав від уряду пільговий кредит під час складної епідеміологічної ситуації в країні. Кредит повинен був бути спрямований на покриття ділових витрат, таких як заробітна плата, виробничі витрати, борги та орендна плата, але замість цього удомсін витратив більшу частину суми на картку pokemon.

Згідно з федеральними документами, в липні 2020 року удомсін подав заявку на отримання пільгового кредиту. У своїй заяві він вказав, що з 2018 року володіє бізнесом з десятьма співробітниками і річним доходом у розмірі 235 000 доларів. У серпні 2020 року асоціація малого бізнесу схвалила заяву і перевела 85 000 доларів на банківський рахунок, що належить удомсіну.

Відразу після отримання грошей удомсін витратив 57 тисяч доларів на покупку рідкісної карти pokemon. Купівля привернула увагу податкових органів, які ініціювали перевірку, в ході якої з’ясувалося, що в бізнесмен збрехав про чисельність співробітників і річний дохід, щоб отримати велику виплату від держави.

Вінату удомсіну загрожує до 20 років тюремного ув’язнення і штраф до 250 000 доларів за звинуваченням у фінансовому шахрайстві.