Незважаючи на те, що вік комп’ютерних технологій вже давно настав і сміливо крокує вперед, все ще часто можна зустріти на вулицях, на спеціальних дошках і стінах паперові оголошення з відривними номерами телефонів. Такий вид реклами та розповсюдження все ще користується достатньою популярністю.

У цій статті я розповім про те, як зробити оголошення в Word. В результаті ви отримаєте файл, який можна роздрукувати і розмножити. Залишиться тільки надрізати по лініях відривні фрагменти з номером телефону і приклеїти в потрібному місці.


Це теж може вам знадобитися:

  • Як зробити вертикальний текст у Word
  • Як документ Word перевести в JPG
  • Як поставити наголос у Word
  • Як створювати діаграми в microsoft Word
  • Як зробити таблицю в Word
  • Як проставляти римські цифри у Word

Як зробити отрывное оголошення в Word

Для початку відкрийте чистий аркуш Word і у верхньому меню виберіть вкладку «Вставка», натисніть на кнопку «Таблиця». Оберіть мишкою необхідні параметри таблиці – кількість граф і рядків. Кількість граф визначає кількість відривних шматочків в оголошенні, наприклад, я виберу 9. А кількість рядків повинна бути 2.

Виберіть потрібне і клацніть лівою кнопкою мишки. Таблиця відразу з’явиться на аркуші.

Оголошення в Word повинно містити текст нагорі. Щоб його написати, необхідно спочатку об’єднати комірки в першому рядку, тобто зробити з них одну велику клітинку. Для цього виділіть всю першу рядок, натисніть правою кнопкою мишки і виберіть «Об’єднати комірки».

Осередки об’єдналися. Тепер можна написати текст оголошення клікніть мишкою в клітинку і почніть друкувати текст.

При необхідності можна відформатувати текст – змінити шрифт і орієнтацію.

Тепер оголошення в Word треба наділити контактним телефоном, який будуть відривати від нього. Для початку потрібно зробити так, щоб текст записувався там вертикально, а не горизонтально. Для цього виділіть всю другу рядок і клацніть правою кнопкою мишки, оберіть «Напрямок тексту».

З’явиться вікно, в якому виберіть одне з вертикальних положень текст та натисніть кнопку «Ок».

Текст у клітинках зорієнтувався вертикально. Тепер встановіть курсор у комірці і напишіть номер телефону та інші дані, при необхідності.

Скопіюйте текст в комірці і вставте його в усі інші клітинки, щоб заповнити їх. Можна форматувати текст, якщо потрібно.

Оголошення в Word майже готове для друкування та розмноження. Але потрібно оптимізувати його, щоб витрату паперу був ощадливим. Щоб на одному аркуші було декілька оголошень, скопіюйте його та вставити нижче.

Всі. Тепер можна роздрукувати потрібну кількість і розрізати відривні частини.