Холдинг veon (колишній vimpelcom ltd.) оприлюднив звіт про результати діяльності у третій чверті поточного року. Йдеться про роботу оператора «білайн», який надає послуги фіксованого та мобільного зв’язку.

Тут і нижче зображення pixabay.com

Загальний обсяг виручки за вказаний період виріс на 8,2% в порівнянні з попереднім роком — цьому сприяв приріст доходу від мобільних сервісів (на 4,5% в порівнянні з тим же періодом в попередньому році) і від послуг фіксованого зв’язку (на 6,2% в річному численні).

Піднялася виручка від послуг фіксованого зв’язку. В даному сегменті зростання склало 5,8 %. Відзначається, що в цьому секторі зафіксовано збільшення попиту на сервіси широкосмугової передачі даних.

База клієнтів мобільних послуг “білайну” зросла за квартал більш ніж на 500 тисяч абонентів. Найбільше зростання клієнтів було серед користувачів 4g-загальна їх кількість зросла на 1,2 млн за квартал, в результаті чого база користувачів мереж 4g досягла 25,4 млн абонентів. Порівняно з третім кварталом 2020 року приріст склав 16,9 %.

Крім того, активно розвивається напрямок великих даних. Тут приріст порівняно з попереднім роком склав 125,7% – головним чином завдяки зростанню виручки від послуг у сфері рекламних технологій.