Ще в жовтні maxis детально розповіла про sims delivery express (або sdx) для the sims 4. По суті, це будуть безкоштовні крихітні оновлення. Вони менше, ніж звичайні апдейти гри, їх можна поширювати більш регулярно, і вони приносять нові опції створення сіма, нові предмети режиму збірки або невеликі виправлення гри. Перше оновлення вже вийшло.

При наступному завантаженні the sims 4 ви побачите внутрішньоігрове повідомлення про те, що перше sdx оновлення вже доступне. Як тільки воно завантажиться, що в даному випадку відбудеться практично миттєво, вам буде запропоновано перезапустити гру, щоб побачити новий контент. Ви можете вибрати, як часто гра буде шукати нові sdx апдейти або завантажувати їх автоматично, в меню опцій.

Перший контент, який повинен бути доступний вже зараз, це нова зачіска. Ви можете побачити, як вона виглядає вище. Звичайно, одна зачіска-це досить незначно, але, як вже було зазначено раніше, наступна порція sdx з’явиться на наступному тижні. У цьому оновленні буде безліч предметів на святкову тематику, як ви можете бачити нижче.