Феномен стійкості корейських автовиробників до дефіциту напівпровідникових компонентів деякі джерела спочатку пояснювали саме здатністю отримувати достатню їх кількість від постачальників на території південної кореї. Зараз подібну теорію складно назвати заможною, оскільки представники hyundai motor все-таки посилаються на прийняте ними на першому етапі пандемії рішенні не скорочувати обсяги виробництва автомобілів в розрахунку на стабільний попит з боку азіатських ринків.

Керівництво компанії, як пояснює reuters, повідомило про подолання найважчих з точки зору дефіциту місяців – серпня і вересня, а також висловило надію на здатність компанії не тільки зберегти заплановані на цей квартал обсяги випуску автомобілів, але і надолужити згаяне в наступному році.

джерело зображення: youtube

Одним із заходів по боротьбі з можливими перебоями в логістиці стане розробка електронних компонентів силами підрозділу hyundai mobis. Таке рішення вимагає часу і матеріальних ресурсів в реалізації, але відмовлятися від відповідних намірів компанія не збирається.