Прийнято вважати, що головна проблема віртуального бізнесу — це величезна конкуренція та обмежена аудиторія продажу. Однак не завжди величезний купівельний потік гарантує успіх торгової площадки, оскільки лояльність споживачів примхлива і легко може перекинутися в іншу сторону. Найчастіше це відбувається із-за проблем з доставкою. Достатньо лише кілька разів затримати транспортування товарів, як в мережі з’являється безліч негативних відгуків, які погано позначаються на лояльності покупців. Тому поряд з просуванням і рекламою необхідно ретельно продумати логістику і забезпечити гранично оперативну передачу замовлень від продавця до одержувача. Найкраще з цією метою звернутися до fulfillment-оператору, який забезпечить швидку пересилання товарів у будь-який куточок Росії. Розібратися, як же працює фулфилмент, досить просто. Компанія-аутсорсер отримує відомості про всі зроблені на ресурсі замовлення, після чого приймає продукцію, оформляє її для відправки і віддає перевізнику. Все це відбувається швидко і без участі підприємця.

Що таке фулфилмент і як це працює краще всього розібрати на прикладі російського агрегатора Шиптор. Головна перевага компанії — взаємодія з найпопулярнішими транспортними фірмами нашої країни, які забезпечують пересилання відправлень в будь-який регіон. Причому це можливо навіть у невеликі населені пункти, оскільки Shiptor є федеральним клієнтом Пошти РФ, за рахунок чого має доступ до всіх відділеннях цього оператора. Для максимально швидкого взаємодії з цієї аутсорсингової фірмою рекомендується встановити на сайт інтернет-магазину спеціальний модуль, який буде передавати фахівцям відомості про всіх зроблених замовлень. Далі дії співробітників компанії прості: вони забирають призначені для пересилання товари у постачальника або власника магазину, упаковують їх, при необхідності формують промо-наборів, виконують маркування і стикеровку, після чого віддають вже готові посилки перевізнику.

Щоб прискорити цей процес, можна скористатися послугами складу Шиптор. Після отримання запиту від споживача співробітникам аутсорсера не доведеться витрачати час на зустріч з постачальником або власником магазину. Всю необхідну продукцію вони негайно візьмуть зі складу та далі виконають повний набір операцій. Таким чином, скорочується чимало часу в логістичному процесі, що самим позитивним чином позначиться на купівельній активності. Детальніше дізнатися, як працює фулфилмент, можна на сайті Shiptor. Тут же є онлайн-калькулятор для розрахунку вартості доставки. Користуйтеся пропозиціями Шиптор та отримайте переваги перед своїми конкурентами!