Нерідкі ситуації, коли після встановлення нового обладнання, драйверів, будь-якого програмного забезпечення система починає працювати з помилками

Нерідкі ситуації, коли після встановлення нового обладнання, драйверів, будь-якого програмного забезпечення система починає працювати з помилками. Найпростішим способом позбутися проблем є відкат до попередньої точки відновлення. Якщо проблема серйозна, то можна порекомендувати звернутися до фахівців. Тут, у фірмі по ремонту ноутбуків в Царицино, працюють хороші майстри.

Створення точки відновлення

Необхідно виконати кілька кроків.

У лівому нижньому куті робочого столу треба клацнути правою кнопкою миші, і в контекстному меню вибрати пункт «Панель управління».

Заходимо в розділ «Система і безпека».

Далі, заходимо в розділ «Система».

У вікні, натисніть на посилання «Захист системи».

Необхідно переконатися, що відновлення включено для системного розділу. Виділяємо диск «С» і натискаємо кнопку «Налаштувати».

Відзначаємо пункт «Увімкнути захист системи» і виділяємо для зберігання точок відновлення приблизно 15% дискового простору. Далі слід натиснути кнопки «Застосувати» і «Ок».

Тепер слід створити точку відновлення. Для цього треба натиснути кнопку «Створити».

Ім’я точки відновлення можна задати будь-яку.

Запуститься процес створення точки відновлення.

По закінченні буде виведено відповідне вікно.

Проведена таким чином оптимізація ПК дозволить завжди мати під рукою робочий варіант системи, до якого можна буде повернутися в будь-який момент.

Відновлення системи

Отже, настав момент, коли потрібно відкотити систему до попереднього стану, причини виниклих неполадок в її роботі. Покажемо, як використовувати для цього точку відновлення.

Відкриємо «Властивості системи» і натиснемо кнопку «Відновити».

Натиснути кнопку «Далі».

Зі списку точок відновлення вибрати потрібний і натиснути «Далі».

Буде виведено вікно, в якому буде відображено вибраний режим відновлення. Треба натиснути кнопку «Готово».

В останньому вікні слід відповісти «Так» для запуску процедури.

Процес відновлення буде відображатися у відповідному вікні.

По закінченні буде виведено повідомлення про те, що відновлення пройшло успішно.

Сподіваємося ця інформація допоможе вам розібратися в тонкощах налаштування точки відновлення і відновлення операційної системи Windows 10. Вам також буде корисно знати, де отримати Windows 10 торрент, якщо ви хочете встановити цю операційну систему на свій комп’ютер.

Якщо ви хочете швидко заробити в інтернеті, вам будуть цікаві фінансові ставки в букмекерських конторах — це модний вид глобальної прибутку.